Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) prezentują się do zdjęcia z plakatem "Walentynki".

W dniu Świętego Walentego,
nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć,
bo dziś nadszedł dzień miłości...

W poniedziałek, 14 lutego obchodziliśmy w oddziałach przedszkolnych Walentynki, które są okazją do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy.

Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Podczas wspólnej rozmowy okazało się, że dzieci sporo wiedzą o Walentynkach. Nie obce są im takie pojęcia jak miłość, dobroć, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka. Był to dzień miłych wrażeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci!