Uczennice przy stole wykonują prace plastyczne w siedzibie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

W dniu 14 lutego "Klub młodego przyrodnika' zaprosił uczniów klas trzecich na terenowe zajęcia ekologiczno - przyrodnicze w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. W trakcie zajęć uczniowie obejrzeli prezentację "Miłość w przyrodzie" oraz filmy przyrodnicze  "Tańce godowe ptaków na świecie", "Tańce godowe ptaków w Polsce", "Zachowanie godowe u pająków". Dowiedzieli się nowych ciekawych rzeczy ze świata zwierząt. Z dużym zainteresowaniem przystąpili do zabawy rozróżniania zwierząt po ich tropach, rozróżniania owadów i ich odwzorowywania. Byli dumni z samodzielnego wykonania dla bliskich upominków z surowców wtórnych metodą Decoupage.

Uczniowie podczas zajęć bardzo dobrze się bawili, dzielili się swoją wiedzą z prowadzącą zajęcia i z zaangażowaniem podeszli do zajęć praktycznych. Wspólne zajęcia zakończyły się posiłkiem w pizzerii Italiana.