Dzieci z oddziału przedszkolnego przechodzi po wybiegu i prezentuje własnoręcznie wykonany strój.

Z okazji pierwszego dnia wiosny w oddziałach przedszkolnych odbył się "Pokaz Mody Ekologicznej". Celem wydarzenia było kształtowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości dzieci na temat segregacji odpadów i powtórnego ich wykorzystania, a także rozwijanie kreatywności i aktywności twórczej. Przedszkolaki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Zaprezentowały na wybiegu piękne i pomysłowe stroje z materiałów przeznaczonych do recyklingu: folii, makulatury, butelek plastikowych, nakrętek itp. Ubiory zachwyciły oglądających, a modelki i modele otrzymali ogromne brawa. To była świetna zabawa. Gratulujemy pomysłowości i oryginalności projektantom mody!