Uczniowie klasy 1b wraz z bibliotekarzem stoją i rozmawiają w Bibliotece Publicznej i słuchają pracownikiem Biblioteki Publicznej.

Uczniowie klasy 1b wybrali się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, aby zgłębić swoje wiadomości na temat czytelnictwa i księgozbiorów zgromadzonych w bibliotece. Dowiedzieli się jakie książki się tam znajdują oraz poznali zasady korzystania z zasobów biblioteki. Panie pracujące w bibliotece przygotowały dla naszych uczniów bardzo ciekawe i atrakcyjne zajęcia, które zachęciły ich do wypożyczania i czytania książek. Odwiedziny przebiegły w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze, z pewnością przyczynią się do większej aktywności czytelniczej naszych uczniów.