Uczniowie, którzy odebrali nagrody w XIV Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim prezentują się do zdjęcia.

15 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie powiatowym języka angielskiego "Turniej Wiedzy o Języku Angielskim 2022". Konkurs został przeprowadzony z użyciem platformy MS Teams oraz Forms. Z każdego rocznika wyłoniliśmy jednego kandydata:

• klasy czwarte reprezentowała Olga Wolańska,
  • klasy piąte reprezentował Mikołaj Kolonowski - 3 miejsce,
  • klasy szóste reprezentowała Zofia Szuman - 3 miejsce,
  • klasy siódme reprezentował Miłosz Teterycz,
  • klasy ósme reprezentował Aleksander Kosterski - 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi Kosterskiemu, który zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł mistrza języka angielskiego powiatu Kartuskiego oraz Zosi Szuman i Mikołajowi Klonowskiemu za zajecie 3 miejsca w swoich kategoriach. Gratulujemy również Oldze Wolańskiej i Miłoszowi Teteryczowi ponieważ niewiele im zabrakło, aby zająć pucharowe miejsce. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 22 marca w Szkole Podstawowej w Grzybnie, która była organizatorem tego konkursu.