Uczniowie klasy 2a prezentują swoje przedmioty jakie wykorzystali zamiast plecaków.

Dzień bez Plecaka, to był naprawdę szalony dzień! Dziś uczniowie naszej szkoły zamienili tradycyjne plecaki na inne oryginalne "nosidła". Transportery dla zwierząt, wiklinowe kosze, pudła, pudełka po proszku do prania, ogrodowy wózek na drewno, walizki, zabawkowe pojazdy, deskorolka, kask motocyklowy, a nawet śmietnik na papier – zamiast plecaków i toreb. To tylko niektóre z przedmiotów, do których spakowali zeszyty, książki oraz drugie śniadanie nasi uczniowie. Wspólna zabawa stała się kolejnym pretekstem do integracji społeczności szkolnej. Dziękujemy za wspólną zabawę, Wasza wyobraźnia i kreatywność, nie zna granic, jesteśmy pełni podziwu.