Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) wraz z wychowawczynią prezentują swoje prace oraz plakaty.

Dzieci z grupy "Pszczółka Maja" wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno - społecznym "W cudownym świecie z Wami - Niebieskimi Motylami". Głównym celem projektu było poszerzanie świadomości społecznej wśród dzieci na temat autyzmu, kształtowanie właściwych postaw prospołecznych oraz wychowanie do wartości takich jak empatia, wyrozumiałość, szacunek i wrażliwość. Maluszki bardzo chętnie wysłuchały fragmentów opowiadana pt. "Kosmita" Roksany Jędrzejewskiej - Wróbel i wykonały plakat przedstawiający najważniejsze informacje dotyczące trudności z jakimi zmagają się osoby z autyzmem. Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną przedstawiającą błękitnego motyla, będącego przewodnim motywem projektu związanego z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu oraz odbyliśmy "Spacer dla Autyzmu".