Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 01) stoją z wychowawczynią w parku.

Wszyscy już z niecierpliwością czekamy na prawdziwą wiosnę, czekamy na cieplejsze dni, budzącą się do życia przyrodę. Dzieci z zerówek w minionym tygodniu rozmawiały o zwiastunach wiosny, jej oznakach i robiły pieknę prace plastyczno – techniczne na temat wiosny. Podczas wspólnego spaceru do parku, dzieci szukały oznak wiosny, wypatrywały na niebie kluczy powracających ptaków. Był to bardzo dobrze spędzony czas, który dobrze wpłynął na integrację grup. I pomimo tego, że pogoda na zewnątrz była nieciekawa w grupach nie brakowało dobrego humoru, uśmiechu i świetnej zabawy.  Dodatkowo zaczęliśmy przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji zerówkowicze posiały rzeżuchę. Rzeżucha jest symbolem odradzającego się życia i sił witalnych. Dzieci wykonywały kolejne etapy siania i sprawiało im to wiele radości.

Życzymy wszystkich Wesołych Świąt!