Dwie uczennice prezentują się do zdjęcia podczas jazdy kolejką w Loopy's World.

22 kwietnia był dniem szczególnym dla uczniów 3a i 3c,  dzieci wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Loopy's World w Gdańsku. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz ćwiczenie zręczności i orientacji w przestrzeni. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, czym prędzej udaliśmy się do szatni, następnie na sale zabaw. Największe zainteresowanie wśród uczniów wzbudziły zjeżdżalnie. W ciągu pobytu dominowała dobra zabawa i świetne humory. Wspinaczka, pokonywanie różnych przeszkód oraz zjeżdżalni nie znudziły się nikomu, aż żal było wracać do domu. Na twarzach nie było widać zmęczenia, a jedynie radość. Gdy część zabaw minęła, udaliśmy się na warsztaty "Zdrowie to podstawa", na których pani animator przeprowadziła zajęcia i quiz dla grup. Dla zwycięskiej drużyny czekała nagroda – przejazd kolejką. Ten dzień był pełen wrażeń!