Pani Edyta Słomczyńska przedstawia dzieciom z oddziałów przedszkolnych prezentację o sowach.

25 i 29 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych brały udział w spotkaniu z panią Edytą Słomczyńską – członkiem Stowarzyszenia Ochrony Sów. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wielu informacji na temat sów, które możemy spotkać w naszej okolicy. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się sowim piórom oraz poznawały ciekawostki na temat życia naszych leśnych przyjaciół. Dzięki słuchawkom dzieci mogły usłyszeć dokładne dźwięki wydawane przez sowy. Wszyscy świetnie się bawili, a spotkanie z panią Edytą jeszcze długo budziło emocje. Pani Edycie jeszcze raz bardzo dziękujemy za przeprowadzenie bardzo ciekawej lekcji przyrodniczej.