Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) bawią się na cholu przy oddziałach przedszkolnych.

"Bo w przedszkolu miło płynie czas!"

Na cotygodniowych spotkaniach prowadzonych przez panią Katarzynę Kamińską pt: "Muzyczne Harce" nasze przedszkolaki nie mają czasu na nudę. Podczas zajęć maluchy obcują z rożnymi gatunkami muzyki od klasycznej po rozrywkową, kształtują swoją wyobraźnię, rozwijają mowę ciała oraz wyrabiają poczucie rytmu. Pani Katarzyna zapoznaje dzieci z rożnymi instrumentami, wprowadza na zajęcia "żywą muzykę", w czasie której przedszkolaki doskonale się bawią. Na ostatnim spotkaniu przedszkolaki tańczyły walca z kolorowymi chustami. Chusty wirowały w takt muzyki, a dzieci nie tylko dobrze się bawiły, ale również pięknie tańczyły.