Uczniowie stoją podczas apelu z okazji Inauguracji Roku Szkolnego 2022 / 2023.

Wakacje już za nami. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022 / 2023 apelami w poszczególnych grupach wiekowych. Dyrekcja szkoły powitała serdecznie uczniów, nauczycieli oraz przybyłych rodziców, życząc wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym. Pan wicedyrektor Andrzej Karczewski przedstawił wychowawców poszczególnych klas oraz nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli u nas pracę. Wspomniał o roztrzygniętym konkursie "Dwójka w podróży", a zwycięzców poznamy na najbliższym wrześniowym apelu.

Wiemy, co za nami, ale co przed nami, to niespodzianka. Wakacyjny reset przyczyni się zapewne do waszych sukcesów w nauce i sporcie, czego serdecznie wam życzymy. Cieszymy się, że powróciliście cali i zdrowi oraz wypoczęci. Udanego roku dla wszystkich!