Dwie uczennice z klasy 1c prezentują swoje prace plastyczne.

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, które niesie bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci, ale również dla nas dorosłych. Każdy z nas posiada bowiem talenty. Dzień Kropki ma zachęcać nas do ich odkrywania, poznawania swoich mocnych stron oraz pobudzania naszej wyobraźni. Uczniowie klas pierwszych tego dnia poznali historię małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie uczniowie wykonali prace plastyczne inspirowane ich wyobraźnią. Dodatkowo w szkole i na świeżym powietrzu zmierzyli się z ćwiczeniami gimnastycznymi zaproponowanymi im przez kreatywną kropeczkę. To był wspaniały dzień, w którym dzieci dowiedziały się, że czasami wystarczy zacząć od kropki...