Uczniowie z klasy 3c stoją przy stolikach w Bibliotece Publicznej i rozwiązują zagadki.

23 września uczniowie klasy 3c wybrali się na zapoznawcze spotkanie do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kartuzach. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte przez panie bibliotekarki. Z zaciekawieniem oglądały książki i czasopisma z literatury dziecięcej na półkach biblioteki. Wielu znalazło interesujące ich pozycje, które będą mogli wypożyczyć do poczytania do domu. Uczniowie brali też udział w bardzo ciekawej lekcji bibliotecznej podczas, której musieli rozwiązać zadania ukryte w różnych miejscach biblioteki. Dużo pozytywnych wrażeń przysporzyła uczniom zabawa w "kalambury". To była dobra lekcja zachęty do czytania książek. Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę, serdeczność i gościnne przyjęcie!