Uczniowie podczas lekcji muzyki siedzą na podłodze i układają znaki muzyczne.

Trzeciego października obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Muzyki. Podczas przerw szkolnych uczniowie mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej. Z głośników rozstawionych na holu głównym rozbrzmiewała muzyka najbardziej znanych kompozytorów. Dzień rozpoczął utwór "Poranek" Edvarda Griega. W dalszej kolejności można było usłyszeć utwory Antonio Vivaldiego, Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Ludwiga Beethovena czy Piotra Czajkowskiego. Uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej na tę okazję fotoramce. Podczas lekcji muzyki uczniowie grali na instrumentach oraz tworzyli własne klucze wiolinowe wykonane z przyborów szkolnych.