Dzieci z oddziałów przedszkolnych (3 latki) wraz z wychowawczynią prezentują się do zdjęcia na tle plakatu "Dzień Kundelka".

25 października Grupa Pszczółka Maja obchodziła Dzień Kundelka. W tym dniu podczas zajęć dzieci miały okazję porozmawiać o miłości do zwierząt, szacunku i pomaganiu im. Przedszkolaki zgłębiły wiadomości na temat wyglądu psa, jego pielęgnacji oraz żywienia. Dowiedziały się, czym różnią się psy rasowe od kundelków. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach dydaktycznych, wesoło bawiły się przy piosenkach o pieskach, uczestniczyły w zabawach muzyczno - ruchowych, wysłuchały bajek, wierszy, których bohaterem były pieski, wykonały kolorowe prace plastyczne. Nasze przedszkolaki już wiedzą, że każdy pies - kundelek, czy rasowy - zasługuje na uwagę i miłość.