Dzieci z oddziałów przedszkolnych siedzą i obserwują prezentację jaszczurki.

4 listopada do naszego przedszkola zawitał pan Szymon Michalak w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Przedszkolaki ze wszystkich grup miały niezwykłą okazję zobaczyć, a nawet dotknąć egzotycznych zwierząt. Dzieci poznały Kajtusia – jaszczurkę, węża boa Mariusza, jeża albinosa, pająka i inne niezwykłe stworzenia. Pan Szymon przekazał dzieciom wiedzę na temat jak należy zachowywać się w obecności zwierząt, co należy podawać im do jedzenia oraz w jakich warunkach żyją. "Pan Przygoda" prowadząc pokaz zwrócił szczególną uwagę na to, że należy szanować wszystkie zwierzęta, niezależnie od ich wyglądu oraz zachęcił dzieci do dbania o nasze środowisko.

Dla wszystkich uczestników lekcji "żywej przyrody" było to bardzo ciekawe doświadczenie – stojąc "oko w oko" z rzadkimi okazami zwierząt. Bardzo dziękujemy!