Dzieci z oddziałów przedszkolnych siedzą przed planszą "11 listopada" i prezentują się do zdjęcia.

11 listopada 1918 roku to bardzo ważna data dla każdego Polaka. Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też, co roku 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pielęgnując tradycje polskie, dzieci z oddziałów przedszkolnych 10 listopada obchodziły rocznice odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten ważny dla nas - Polaków dzień. Przedszkolaki tego dnia wyglądały uroczyście i odświętnie, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Dzieci uczestnicząc w zajęciach, kształtowały miłość i przywiązanie do kraju ojczystego, jego tradycji, kultury. Poznały także symbole narodowe naszego kraju. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych przedszkolaków.