Uczennica Alicja Marszk wraz z nauczycielką muzyki prezentują się do zdjęcia podczas V Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Kiełpinie.

17 listopada odbył się V Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Szkole Podstawowej w Kiełpinie. Naszą szkołę reprezentowała Alicja Marszk. Uczennica została laureatką konkursu. Jury wyłoniło jednego laureata oraz przyznało trzy wyróżnienia w kategorii solistów. Celem konkursu była popularyzacja pieśni patriotycznych i piosenek o tematyce patriotycznej, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego i umacnianie świadomości narodowej, wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej oraz umożliwienie uczniom publicznej prezentacji swojej twórczości oraz konfrontacji dokonań.

Bardzo gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Alicji!