Wolontariusze z prezentami idą do Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie.

W dniu 17 listopada z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora przypadającego 14 listopada, uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu SERCE, wraz z opiekunami, udali się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie. Wolontariusze podczas odwiedzin złożyli wszystkim podopiecznym życzenia, wręczyli im laurki wykonane przez uczniów klas IV, V i VIII, oraz podarowali słodkości: rogale, ciasteczka, mufinki, domowego wypieku. Ten drobny gest sprawił wiele radości pensjonariuszom, a nasi uczniowie przekonali się, jak niewiele trzeba, aby okazać innym serce. Mamy nadzieję, że dzięki naszym odwiedzinom Seniorzy poczuli, że jest ktoś, kto o nich pamięta. Czas spędzony w gronie Seniorów upłynął w radosnej i miłej atmosferze.