Uczennica siedzi przy stoliku w Bibliotece Szkolnej i uczestniczy w "Bajkowych Zabawach" w Bibliotece Szkolnej.

We wtorek 29 listopada nasza biblioteka zamieniła się w bajkową krainę, a to wszystko za sprawą postaci z bajek, które w tym dniu "urzędowały" w bibliotece. Odwiedzili nas Tygrysek z "Kubusia Puchatka", Hermiona z "Harrego Pottera", Baba Jaga oraz Kot w Butach. Od rana bibliotekę odwiedzały poszczególne klasy, żeby posłuchać mądrości, jakie mają im do przekazania bajkowi bohaterowie. Uczniowie zapoznali się również ze zwyczajami andrzejkowymi obecnymi w polskiej tradycji. W tym roku w bohaterów książek wcielili się: Wiktoria Beeger, Paulina Barejka, Alicja Szreder oraz Kamil Flisikowski. Zabawa bardzo się wszystkim podobała o czym świadczyły szerokie uśmiechy na twarzach naszych gości.