Dzieci z oddziałów przedszkolnych prezentują się do zdjęcia z Mikołajem.

Zgodnie z tradycją we wtorek 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w oddziałach przedszkolnych mikołajkowe święto. Już od rana słychać było gwar dzieci ubranych w tym szczególnym dniu w kolorze czerwonym, na wszystkich głowach widniały mikołajkowe czapeczki i reniferowe poroża. Nasze dzieci odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wierszyki. Święty Mikołaj i jego pomocnicy obdarowali wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Jak co roku wszyscy zrobiliśmy sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia! Do zobaczenia za rok!