Dzieci z oddziałów przedszkolnych na sali gimnastycznej prezentują przedstawienie jasełkowe.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę zadbały dzieci z trzech grup "0" i trzech grup przedszkolnych. Dzieci zaprezentowały historię narodzenia Dzieciątka Jezus. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Swój aktorski talent zaprezentowały przed szeroką publicznością, którą byli rodzice naszych podopiecznych. Dzieci śpiewały kolędy, pastorałki, wspaniale tańczyły i recytowały. Był to czas "zatrzymania się na chwilę" i radosnego kolędowania. Za swój występ otrzymały gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od Dyrektora Szkoły p. Piotra Kloczkowskiego, który także życzyły wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami oraz wręczyły im upominki. Dziękujemy wszystkim za ten piękny czas i życzmy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!