Uczniowie z klasy 3b siedzą przy stolikach i wykonują choinkę ze starych książek.

Uczniowie klas pierwszych podczas zajęć bibliotecznych mieli okazję zapoznać się z historią Świętego Mikołaja z Mirry, o którym opowiadał teatrzyk kamishibai pt. "Prezenty Świętego Mikołaja". Natomiast uczniowie klasy 3b, po obejrzeniu teatrzyku uczestniczyli w warsztatach, podczas których powstały... choinki. Zajęcia przeprowadziła p. Monika ze Szkolnej Biblioteki wraz z wychowawcą klasy p. Beatą Hinc. Warto wspomnieć, że drzewka zostały stworzone ze starych książek, które były przeznaczone na makulaturę. Brawa za promowanie postawy ekologicznej. Mamy nadzieję, że pod choinkami znalazło się dużo prezentów. Zapraszamy do podziwiania efektów pracy w galerii zdjęć.