Uczniowie klasy 8a i 8c prezentują się do zdjęcia na scenie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku.

Film "Avatar" oraz jarmark bożonarodzeniowy to dwa punkty programu wycieczki do Gdańska, która odbyła się 16 grudnia. Wzięli w niej udział uczniowie z klas 8a i 8c. Uczniowie mieli okazję obejrzeć drugą część amerykańskiego filmu przygodowego science – fiction "Avatar – istota wody". Podczas seansu towarzyszyły nam najróżniejsze emocje od śmiechu po wzruszenie. Kolejnym punktem był spacer po Starym Mieście – Targu Węglowym, podziwialiśmy przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe prezentowane podczas jarmarku bożonarodzeniowego. Mogliśmy ze sobą spędzić kilka godzin, świetnie się bawiąc i integrując.