Uczennice, które zajęły czołowe miejsca w konkursie "Wyjdź poza okładkę książki", bibliotekarka szkolna oraz dyrektor szkolny prezentują się do zdjęcia po wręczeniu uczennicom nagród.

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych – Października, zorganizowano dwa konkursy plastyczne, które miały na celu: inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów plastycznych uczniów, rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi oraz promocję czytelnictwa. Pierwszy konkurs był adresowany do uczniów z klas I – III i polegał na wykonaniu dowolną techniką laurki dla biblioteki z okazji jej święta. Adresatami drugiego konkursu byli natomiast uczniowie klas IV – VIII, ich zadanie polegało na domalowaniu dalszej części wybranej okładki książki.

Oto wyniki konkursu "Laurka dla biblioteki":

• 1 miejsce: Maja Dąbrowska (2b), Martyna Żołądź (3c)
  • 2 miejsce: Lilianna Pioch (3c), Lena Warmowska (2b)
  • 3 miejsce: Leonard Grzenkowicz (3c), Blanka Szałach (3c)
  • wyróżnienie: Michalina Kwidzińska (1a), Maria Wenta (1b)

Oto wyniki konkursu "Wyjdź poza okładkę książki":

• 1 miejsce: Zuzanna Sawicka (6b)
  • 2 miejsce: Wiktoria Lekner (8b)
  • 3 miejsce: Lena Hirsz (6b)
  • wyróżnienie: Zofia Wydra (6b)

Gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom!