Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) wraz z wychowawczynią oraz p. Joanną Kuśnierz z Kaszubskiego Parku Krajobrazowego prezentują się do zdjęcia.

Czas poprzedzający ferie był dla naszych przedszkolaków bardzo ciekawy. Wniósł on wiele nowych, przydatnych informacji, dotyczących nie tylko zimowych zabaw i bezpiecznych zachowań podczas ferii, ale także troski o naszych małych przyjaciół. Maluszki dowiedziały się, które ptaki zimują w naszym kraju, jak należy o nie zadbać i w jaki sposób można im pomóc przetrwać zimę. Dzieci stworzyły wspólny karmnik na brystolu, do którego przyczepiły własnoręcznie pokolorowane sylwety: sikorek, gili oraz wróbli. Zwieńczeniem tygodnia było przybycie Pani Joanny – przedstawicielki Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Pani Asia przygotowała i przedstawiła prezentację multimedialną dotyczącą dokarmiania zarówno ptaków, jak i innych zwierząt zimą oraz zabawę na macie przedstawiającej środowisko naturalne zwierząt i ptaków. Dziękujemy pięknie za odwiedziny i z niecierpliwością wyczekujemy wiosennych zajęć przyrodniczych w terenie.