Dziecko z oddziału przedszkolnego (3 latki) stoi i prezentuje nagrody jakie zdobyła w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Bombka".

Miło nam poinformować, że Maja Trzebiatowska z grupy 3-latków zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Bombka", organizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. Kubusia Puchatka w Skokach. Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3 - 4 letnie oraz 5 - 6 letnie. Celem konkursu było zachowanie tradycji dekorowania bombek bożonarodzeniowych, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci, rozwijanie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia. Gratulujemy serdecznie Majce!