Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) prezentują własnoręcznie wykonane zegary.

W minionym czasie dzieci z grupy Pszczółka Maja miały okazję zapoznać się ze zwyczajami związanymi z powitaniem Nowego Roku. Dowiedziały się, jak wygląda kalendarz, na czym polega praca zegarmistrza, a także jakie są rodzaje zegarów (jaki mają wygląd oraz sposób działania). Podczas zajęć dydaktycznych przedszkolaki poznały cykliczność występowania dnia i nocy oraz pór roku, dowiedziały się także jakie są ich symbole. Dzieci aktywnie uczestniczyły w wielu zabawach ruchowo - muzycznych i inscenizacyjnych. Ponadto rozwijały swoją inwencję twórczą oraz umiejętności manualne wykonując piękne prace plastyczno - techniczne.