Dwójka dzieci z oddziału przedszkolnego (5 - latki) prezentują nagrody jakie otrzymały w konkursach plastycznych.

W grudniu dwie dziewczynki z grupy 5-latków wzięły udział w kilku konkursach plastycznych, tematem prac były ozdoby bożonarodzeniowe. Celem konkursów było propagowanie zwyczajów i tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci oraz poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych. Z ogromną radością informujemy, iż Kinga Gangalowska zdobyła II miejsce w Konkursie "Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Kamnicy, natomiast nagrody za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Przestrzennym "Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baruchowie otrzymały Kinga Gangalowska i Natalia Żołądź. Nagrodę za udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Świąteczne czary – mary, czyli Bożonarodzeniowa ozdoba" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 23 w Łodzi otrzymała Natalia Żołądź.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów plastycznych. 😊