Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) siedzą przy stoliku i tworzą pracę plastyczną nt. Kubusia Puchatka.

18 stycznia dzieci na całym świecie obchodzą Dzień Kubusia Puchatka. W tym dniu urodził się A. A. Milne autor książek "Kubuś Puchatek" i "Chatka Puchatka", które napisał dla swojego synka Krzysia. Przygody miłośnika miodku zamieszkującego Stumilowy Las zna prawie każde dziecko. Ukochany przez miliony dzieci, pluszowy miś, zwany jest misiem o bardzo małym rozumku. Wspaniałe przygody Kubusia oraz jego przyjaciół: Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygryska, Królika, zarozumiałej Sowy przedstawione są wielu książkach. Przedszkolaki tego dnia również rozmawiały o Kubusiu oraz jego przyjaciołach. Były puzzle z Kubusiem, zabawy w kole wraz z maskotkami, Kubusiowe prace plastyczne, a na końcu małe co nie co – miodek.