Uczniowie z klasy 1c wraz z wychowawczynią oraz prowadzącą warsztaty o sowach prezentują się do zdjęcia.

W poniedziałek 6 lutego klasę 1c odwiedził niezwykły gość. Była to Pani Edyta Słomczyńska, która przeprowadziła bardzo interesujące warsztaty pn. "Sowy w sąsiedztwie". Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie rozróżniamy gatunki sów oraz, które z nich możemy spotkać w naszej okolicy.  Z bliska mogli przyjrzeć się sowim piórom oraz prawdziwym  wypluwkom, czyli zlepkom niestrawionych części pokarmu. Przez lornetkę wypatrywali sów schowanych w naszej klasie, a z piasku kinetycznego stworzyli dla nich drzewa z dziuplami. Dowiedzieli się także co oznacza skrót SOS (Stowarzyszenie Ochrony Sów) oraz co możemy zrobić, żeby ochronić te piękne ptaki. Przez całe warsztaty uczniowie z ogromnym zaciekawieniem poznawali życie naszych pierzastych przyjaciół. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wartościowe i przeprowadzone z ogromnym sercem zajęcia.