Dzieci z klas 2 prezentują na sali gimnastycznej program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które ma szczególny charakter. To idealna okazja, żeby babciom i dziadkom podziękować za wszystko, co robią dla swoich wnuków. Ten dzień w niezwykły sposób uczcili drugoklasiści, którzy przy pomocy swoich wychowawczyń p. Gabrieli Jankowskiej i p. Agnieszki Szmit słowem i piosenką wyrazili miłość oraz uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Najpiękniej jak potrafili zaprezentowali montaż słowno – muzyczny oraz obdarowali swych najbliższych własnoręcznie wykonanymi upominkami. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Na ich twarzach nie tylko pojawiały się uśmiechy i radości, ale też łzy wzruszenia będące symbolem silnej więzi z wnukami.  Uroczystość  osłodziły pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Wspólna zabawa i długie rozmowy z wnukami z pewnością na długo zostaną w ich pamięci. To był najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i spowodował, że małe serduszka dzieci biły szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchali czułych słów kierowanych pod ich adresem.