Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) prezentują na sali gimnastycznej przedstawienie dla babć i dziadków.

Dzień Babci i Dziadka to jeden z tych dni, do którego przedszkolaki przygotowują się w sposób szczególny. Dzieci z oddziałów przedszkolnych dziękując za troskę, zaangażowanie, bezwarunkową miłość oraz po prostu za bycie razem zaprezentowały dla swoich babć i dziadków jasełka bożonarodzeniowe. Scenki były przeplatane kolędami, pastorałkami, a także tańcami. Podczas ostatniej części przedstawienia przedszkolaki złożyły życzenia i obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Występ dostarczył wielu wzruszeń i został nagrodzony gromkimi brawami. Na twarzach zebranych gościły szczere uśmiechy i łzy wzruszenia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy STU LAT w zdrowiu, samych pięknych dni i zawsze tak uśmiechniętej twarzy jak podczas tej pięknej uroczystości!