Kartka z okazji Światowego Dnia Chorego przygotowana przez uczniów.

"Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi"

Św. Jan Paweł II

11 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego, który stał się wspaniałą okazją by przygotować dla dzieci z oddziału pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Kartuzach oraz pacjentów Szpitala Zakaźnego w Gdyni, kartki ze słowami otuchy i życzeniami zdrowia. Inicjatorem akcji "Połączmy Serca – Kartką Dobra!" było Szkolne Koło Wolontariatu SERCE. Uczniowie naszej szkoły oraz przedszkola z dużym zaangażowaniem włączyli się do akcji, kształtując w ten sposób swoją wrażliwość na potrzeby i cierpienie innych ludzi. Każdemu przyświecał ten sam cel: wywołać radość w sercu i uśmiech na twarzy pacjentów bez względu na ich wiek.

Z okazji Światowego Dnia Chorego wszystkim cierpiącym z powodu choroby życzymy siły, wytrwałości oraz szybkiego powrotu do zdrowia, zaś pracownikom służby zdrowia dziękujemy za codzienną pracę i zaangażowanie.