Chłopcy z oddziału przedszkolnego wręczają upominki dziewczętom.

"Zdrowia, szczęścia i uśmiechu, niekończącej się zabawy! Żeby każdy dzień w przedszkolu był niezwykły i ciekawy. Żeby świat był kolorowy, by marzenia się spełniły i by każdy Wasz kolega był dziś wyjątkowo miły. Te życzenia prosto z serca, z przyjemnością Wam składamy. I cieszymy się ogromnie, że Was w swojej grupie mamy." Wszystkie Panie i Dziewczynki dziękują chłopcom za życzenia, kwiaty, laurki i promienny uśmiech.

8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów tych prawdziwych i malowanych, a nawet kolorowanych. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli mili, radośni i pomocni. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to czas, kiedy wspólnie świętujemy, malujemy, rysujemy, tańczymy i uczymy się szacunku do siebie.