Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego na sali gimnastycznej grają na gitarach piosenki przed dziewczętami.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się życzenia, laurki, kwiaty i słodkie upominki dla dziewczynek i koleżanek z klasy. Każda klasa świętowała na swój sposób, chłopcy mieli różne pomysły na to, aby dziewczynki w tym dniu czuły się wyjątkowo. Z tej okazji męska część Samorządu Uczniowskiego zorganizowała dla kobietek koncert. Chłopcy odśpiewali uroczyste sto lat, sekretarz SU Kamil złożył serdeczne życzenia. Cały dzień upłynął wszystkim w miłej atmosferze. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i Dziewczynkom.