Uczniowie z klasy 2b siedzą na dużej makiecie języka w Centrum Experyment.

Uczniowie klasy 2b mieli możliwość wspaniałej zabawy w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Experyment to źródło wiedzy z różnych dziedzin, takich jak woda, zdrowie, człowiek i energia. Podczas pobytu w tym niezwykłym miejscu uczniowie doskonale połączyli naukę z zabawą. Każdy miał możliwość twórczego eksperymentowania, dzięki czemu mógł odkrywać i poznawać świat. Dzięki różnym eksperymentom poznali prawa fizyki i przyrody. A wszystko to za sprawą interaktywnych wystaw, które pozwoliły dzieciom przyswoić nową wiedzę i pobudzić ich ciekawość  świata.  Największym powodzeniem cieszyła się strefa hydroświat, gdzie każdy mógł stworzyć swój własny wir wodny. Wizyta w Experymencie była doskonałą lekcją  z wielu dziedzin nauki, a poza tym przyczyniła się do zintegrowania zespołu klasowego. To był wyjazd pełen niezwykłych wrażeń i wielu emocji.