Uczniowie szkoły, którzy wzięlli udział w konkursie języka angielskiego wraz z opiekunką prezentują się do zdjęcia na okazjonalnej gazetce.

Dnia 15 marca pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XV Kartuskim Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Grzybnie. Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą o języku angielskim jak i o krajach anglojęzycznych. Test sprawdzał wiedzę na temat kultury, historii i geografii krajów anglojęzycznych, wiedzę z dziedziny gramatyki oraz słownictwa angielskiego. Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

  • w kategorii "Klasa V" II miejsce otrzymała Olga Wolańska z klasy 5a,
  • w kategorii "Klasa VI" III miejsce otrzymała Agata Wiśniewska z klasy 6a,
  • w kategorii "Klasa VII" III miejsce otrzymała Zofia Szuman z klasy 7a.

Gratulujemy zwyciężczyniom życząc kolejnych sukcesów oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom reprezentującym naszą szkołę!