Przebrani uczniowie z klasy 3c prezentują się do zdjęcia.

21 marca to dzień rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, pory roku, kiedy przyroda budzi się do życia. Kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły czekają na ten dzień z niecierpliwością. Tego dnia uczniowie poszli pożegnać zimę i powitać wiosnę podczas spaceru na promenadę oraz do Parku im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dzisiejszy dzień odbył się pod hasłem "Tegoroczną wiosnę przywitajmy kolorami". Wzięliśmy również udział w Światowym Dniu Zespołu Downa – święto obchodzone corocznie 21 marca z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa ustanowione w 2005 roku, od 2012 roku pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych. W ten dzień, na znak solidarności z osobami dotkniętymi Zespołem Downa, uczniowie założyli kolorowe skarpetki nie do pary. Celem jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej tej choroby, propagowanie praw i dobra ludzi z tą wadą genetyczną i integracja z nimi.