Uczniowie z klas ósmych siedzą przy stolikach i rozwiązują próbny egzamin ósmoklasisty.

Po raz kolejny, w dniach 20 – 22 marca, nasi uczniowie z klas 8 pisali próbny egzamin. A wszystko po to, aby lepiej przygotować się do właściwego egzaminu, który będzie w maju. Tym razem arkusze były przygotowane przez WSiP. Dla uczniów łatwiejszy okazał się język polski i język angielski. Jak większość stwierdziła: Matematyka była trudna.

To, z czym młodzież zetknie się na egzaminie jest loterią, zatem należy uczyć się tego, co jest w programie. Nasi nauczyciele robią wszystko, aby jak najlepiej przygotować i ukierunkować swoich uczniów. Czasu jeszcze trochę zostało, zatem mądrze go kochani ósmoklasiści wykorzystajcie! Będziemy trzymać za Was kciuki!