Uczniowie uczestniczący w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Nursery Rhymes" wraz z opiekunką p. D. Klasą prezentują się do zdjęcia.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim z języka angielskiego "Nursery Rhymes" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Kartuzach. Uczniowie wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 2 – 3 i 4 – 6. Celem konkursu było rozbudzenie u młodych osób zainteresowania językiem obcym oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności wykorzystania techniki słowa i dramy. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Ignacy Sikorski (2a), Zofia Klasa (3c), Marta Kruszyńska (4a) oraz Aleksandra Stark (4a). Zosia Klasa zdobyła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Do udziału w konkursie przystąpiło 54 uczniów z 15 szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!