Laureatki Konkursu Plastycznego prezentują się do zdjęcia wraz z Burmistrzem Kartuz oraz p. dyrektor Szkoły Podstawowej w Prokowie.

Dnia 5 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prokowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. "Miś Bruno" zorganizowanego w związku z gminnymi obchodami 100 – lecia nadania praw miejskich Kartuzom. Celem konkursu było: rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci poprzez tworzenie różnorodnych prac plastycznych na określony temat, szerzenie idei lokalnego patriotyzmu wśród najmłodszych mieszkańców gminy poprzez zapoznanie się z oficjalną maskotką miasta Kartuzy – misia Bruna oraz integracja dzieci w gminie i kształtowanie poczucia przynależności do lokalnego społeczeństwa, jakim jest Gmina Kartuzy. Niezmiernie miło nam poinformować, że laureatkami konkursu zostały między innymi Sara Radomska z Oddziału Przedszkolnego Pszczółka Maja (3 – latki), która zajęła II miejsce w kategorii dzieci 3 – 4 letnich oraz Marta Węsiora z Oddziału Przedszkolnego Bolek i Lolek (5 – latki), która także zdobyła zaszczytne II miejsce w kategorii dzieci 5 – 6 letnich. Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!