Uczennice z klas 8 biorące udział w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego "Boost your creativity" prezentują się do zdjecia.

Uczennice naszej szkoły: Nina Karcz, Almira Smolińska oraz Milena Stoltmann zdobyły 3 miejsce w III Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego "Boost your creativity" organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach. Celem konkursu było propagowanie znajomości języka angielskiego, w szczególności słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz pobudzenie wyobraźni i kreatywności z praktycznym zastosowaniem języka. W tym roku konkurs poświęcony został interpretacji obrazu Marriage A-la-Mode: 2, The Tête à Tête William'a Hogarth'a. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!