Reprezentacja SP2 w Kartuzach w piłce nożnej podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej prezentuje się do zdjęcia.

Dnia 21 kwietnia w Kartuzach odbył się gminny turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. Do tych zawodów zgłosiło się 9 drużyn, a mianowicie: SP Grzybno, SP Mirachowo, ZKIW Dzierżążno, ZKIW Brodnica Górna, SP Nr 1 Kartuzy, SP Nr 5 Kartuzy, SP Prokowo, SP Staniszewo i nasza szkoła. Rozegraliśmy turniej z podziałem na 3 grupy, po którym to zajęliśmy 1 miejsce w grupie. O to wyniki naszych spotkań:

• SP Nr 2 Kartuzy – ZKIW Brodnica Górna 0:5
  • SP Nr 2 Kartuzy – SP Prokowo 2:1

Po rozegraniu meczy grupowych przystąpiliśmy do rozegrania meczy finałowych do których dostały się oprócz nas drużyny z SP Nr 1 Kartuzy oraz SP Nr 5 Kartuzy:

• SP Nr 2 Kartuzy – SP Nr 1 Kartuzy 0:0
  • SP Nr 2 Kartuzy – SP Nr 5 Kartuzy 2:0

Wyniki meczy finałowych zakończyły się naszym zwycięstwem i awansem do etapu powiatowego. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

• Tymon Sapała
  • Nikodem Etmański
  • Krzysztof Drewing
  • Kamil Flisikowski
  • Niko Nieleszczuk
  • Kacper Plichta
  • Nikodem Stencel
  • Bartosz Szymanowski
  • Wiktor Zelewski

Gratulacje dla naszych piłkarzy! Życzymy powodzenia na etapie powiatowym!