Reprezentacja SP2 w Kartuzach w piłce nożnej podczas Igrzysk Dzieci prezentuje się do zdjęcia.

Dnia 25 kwietnia w Kartuzach odbył się gminny turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej. Do tych zawodów zgłosiło się 8 drużyn, a mianowicie: SP Nr 5 Kartuzy, SP Mirachowo, ZKIW Dzierżążno, ZKIW Brodnica Górna, SP Nr 1 Kartuzy, Katolicka SP Kartuzy, SP Staniszewo i nasza szkoła. Rozegraliśmy turniej z podziałem na grupy. W naszej grupie znalazły się zespoły z następujących szkół: Katolicka SP Kartuzy, ZKIW Dzierżążno, ZKIW Brodnica Górna. Po rywalizacji grupowej zajęliśmy 1 miejsce i awansowaliśmy do finałów, w których przegraliśmy z SP Nr 1 Kartuzy 2:1. Oto wyniki naszych spotkań grupowych:

• SP Nr 2 Kartuzy – Katolicka SP Kartuzy 3:0
  • SP Nr 2 Kartuzy – SP Brodnica Górna 4:0
  • SP Nr 2 Kartuzy – SP Nr 1 Kartuzy 1:2

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

• Krystian Drejer
  • Przemysław Gil