Reprezentacja SP2 w Kartuzach w piłce nożnej podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej prezentuje się do zdjęcia na tle bramki.

Dnia 26 kwietnia w Somoninie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej realizowany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. Do tych zawodów zgłosiło się 8 drużyn: SP Miechucino, SP Banino, SP Stężyca, SP Somonino, SP Pomieczyno, SP Sulęczyno, SP Sierakowice i nasza szkoła. Rozegraliśmy turniej z podziałem na 2 grupy, po którym to zajęliśmy 2 miejsce w grupie. Oto wyniki naszych spotkań:

 • SP Nr 2 Kartuzy – SP Pomieczyno 6:1
 • SP Nr 2 Kartuzy – SP Sulęczyno 0:0
 • SP Nr 2 Kartuzy – SP Sierakowice 0:3

Po rozegraniu meczy grupowych przystąpiliśmy do rozegrania meczy półfinałowych. W meczu półfinałowym zagraliśmy ze szkołą ze Stężycy i ze szkołą z Banina, zajmując 4 miejsce w turnieju. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

 • Tymon Sapała
 • Nikodem Etmański
 • Krzysztof Drewing
 • Kamil Flisikowski
 • Niko Nieleszczuk
 • Kacper Plichta
 • Nikodem Stencel
 • Bartosz Szymanowski
 • Wiktor Zelewski
 • Cezary Czech