Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) wraz z wychowaczynią prezentują się do zdjęcia.

W minionym tygodniu przedszkolaki z grupy Pszczółka Maja obchodziły "Światowy Dzień Pszczół". Zajęcia te miały na celu rozbudzenie u dzieci świadomości na temat roli pszczół w środowisku oraz ich pożyteczności. Dzień ten był pełen atrakcji. Maluchy brały udział w zabawach ruchowych i matematycznych. W trakcie zajęć dzieci poznały budowę pszczoły, wzbogaciły wiedzę na temat hierarchii pszczelej rodziny oraz różnych produktów pszczelich. Zapoznały się także z pracą pszczelarza. Podejmowane przez przedszkolaki aktywności w tym dniu przypomniały nam, jak ważna jest praca pszczół, i co każdy z nas może robić, by uchronić te owady przed wyginięciem. Na podsumowanie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną przedstawiającą pszczółkę na plastrze miodu. Oczywiście nie mogło zabraknąć degustacji pysznego miodu, tak bardzo lubianego przez naszych najmłodszych.