Dziewczęta grają w dwa ognie na szkolnym boisku.

Dokładnie 1 czerwca w szkole obchodziliśmy święto najmłodszych. Tradycją już jest, że w tym dniu w klasach VI – VIII rozgrywane są zawody sportowe. Klasy równoległe prowadziły między sobą bój o najlepszą drużynę sportową: dziewczyny grały w dwa ognie a chłopcy, jak zwykle, w ulubioną piłkę nożną. Emocji i rywalizacji było dużo. Dzieci z klas IV – V oraz klas najmłodszych, pod opieką swoich wychowawców, również w ciekawy i atrakcyjny sposób spędziły czas na: grach, konkursach, zabawie oraz piknikach. Był to również dobry czas na integracje klasowe. Pogoda, jak zwykle, dopisała. Nie zabrakło smakowitości, którymi były lody. Po zawodach i atrakcjach smakowały wyśmienicie. Na zakończenie tego wesołego dnia zostały wręczone klasom dyplomy i nagrody za rozgrywki sportowe.

Oto wyniki sportowych rywalizacji:

kategoria piłka nożna, klasy 8, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 8a
 2. miejsce – klasa 8b, 8c
 3. miejsce – klasa 8d

kategoria piłka nożna, klasy 7, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 7a
 2. miejsce – klasa 7b

kategoria piłka nożna, klasy 6, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 6a
 2. miejsce – klasa 6b

kategoria dwa ognie, klasy 8, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 8b
 2. miejsce – klasa 8a, 8d
 3. miejsce – klasa 8c

kategoria dwa ognie, klasy 7, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 7a
 2. miejsce – klasa 7b

kategoria dwa ognie, klasy 6, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 6b
 2. miejsce – klasa 6a


Wszystkim gratulujemy! Nie było przegranych!