Uczniowie klasy 2c prezentują się do zdjęcia podczas wycieczki do Sea Parku w Sarbsku.

20 maja klasy 2b i 2c wybrały się na wycieczkę do parku rekreacyjno – edukacyjnego, Sea Park w Sarbsku. Park ten jest  połączeniem wiedzy, zabawy i nowoczesnych technologii, dzięki którym dzieci miały możliwość  poznania fauny i flory podwodnego świata. Głównym punktem wyjazdu były wspaniałe pokazy treningu oraz karmienia fok szarych i pospolitych, które można spotkać w Morzu Bałtyckim. Ponadto podziwialiśmy kotiki południowoamerykańskie oraz uchatki kalifornijskie. Dodatkowo uczniowie spacerowali między wielkimi modelami różnych ryb i ssaków morskich w ich naturalnych rozmiarach. Odwiedzili morskie kino, Muzeum Marynistyczne oraz Park Miniatur Latarni Morskich. Zwiedzili Wrak na Wspak oraz spędzili czas na zabawie w Gaju Małego Pirata z labiryntami oraz Parku Zręcznościowo – Linowym Małego Pirata.

To był wspaniale spędzony czas, o czym świadczyły szczere uśmiechy na twarzach małych, morskich odkrywców.